به وب سایت ما خوش آمدید

سرویس بهداشتی خود را با 9 روش پاکیزه نکه دارید

توسط : Pakhsh Shetaban تاریخ :‌ 28 تیر 1397, 18:04 دسته بندی : وبلاگ

سرویس بهداشتی خود را با 9 روش پاکیزه نکه دارید

سصثس

سرویس بهداشتی یکی مکان هایی است که میلیون ها میکروب و باکتری توی اون زندگی میکنن میکروب هایی که با وجودشون میتونن خیلی بیماری ها ومشکلات برای هر انسانی پیش بیارن نظافت سرویس های بهداشتی یکی از موثر ترین راه ها برای لوگیری از وود این باکتری ها هست ما در این مقاله به شما 9 روش از جلو گیری بیماری ها و پاکیزه نگه داشتن آشنا میکنیم

با پخش شتابان همراه باشید.

شماره یک : رطوبت را کنترل کنید

همیشه سعی کنید رطوبت هایی که در فضا هایی مانند حمام هستند را کنترل کنید زیرا باعث ایاد کپک میشود ئ این یک خطر برای فرد می باشد جلو گیری از کپک ها  باعث میشه که حمام و محیطی تمیز در اختیار داشته باشید سعی کنید بعد از اینکه یک شخص از حمام به عنوان نفر آخر استفاده کرد حمام را با دستمالی خشک نطافت و حشک کنید ریرا باعث جلو گیری از کپک میشه.

 

همچنین می توانید با باز کردن پنجره حمام یا روشن کردن هواکش و تهویه فضا در حین دوش گرفتن، رطوبت را سریع از بین برده و خارج کنید. باز نگه داشتن درب حمام، حتی به اندازه چند سانتیمتر هم باعث پراکنده شدن رطوبت می شود. و البته فراموش نکنید که پرده حمام را هم در حالت باز شده نگه دارید تا خشک شده و رطوبتش از بین برود.

 

شماره دو - دیوار و درب سرویس بهداشتی را به ماده دافع آب آغشته کنید

در بازار موادی وجود دارند که باعث دفع آب، مواد معدنی شده و ایجاد شدن لکه سفیدی صابون روی سط.ح جلوگیزی می کنند. با استفاده از این مواد، تمیز کردن سطوح باقی مانده از لک آب و صابون کمتر می شود.

 

شماره سه - صابون جامد را از روشویی دور کنید

از صابون مایع یا حتی دستگاه های هوشمند صابون که با سنسور و بدون استفاده از تماس دست کار می کنند، استفاده کنید. با حذف صابون جامد که از خود لک بر جای می گذارند، باعث می شوید روشویی و سطح کابینت سرویس بهداشتی تمیزتر باقی بماند.

 

شماره چهار - کابینت دستشویی را نظم بدهید

اگر لکه های لوازم آرایشی یا بهداشتی روی کابینت سرویس بهداشتی شما دیده می شود، می توانید آنها را در محلی مناسبتر ولی قابل دسترس قرار دهید. برای این منظور بهتر است از نظم دهنده های کابینت استفاده کنید. این وسایل با بخش بندی کشو و کمد، فضای مشخصی را برای هر وسیله به وجود می آورند.

 

شماره پنج - آویز حوله نصب کنید

با آویزان کردن حوله از آنها، حوله ها سریعتر خشک شده و دکوراسیون سرویس بهداشتی هم مرتب و تمیزتر به نظر می رسد. نگران نباشید! اگر روی دیوار سرویس بهداشتی شما هم فضایی برای نصب آویز دیواری وجود ندارد، از آویزهای پشت دری و یا قلاب های کوچک پشت در استفاده کنید.

همچنین میتوانید دیگر مطالب را در اینجا مطالعه فرمایید.

مطالب مشابهکلیه حقوق محفوظ و متعلق به پخش شتابان است. | آندیالند
انصراف
شتابان