به وب سایت ما خوش آمدید

چگونه از حشره کش ها استفاده کنیم

توسط : Pakhsh Shetaban تاریخ :‌ 12 آذر 1399, 17:07 دسته بندی : وبلاگ

تقریبا همه ما انسان ها درگیر مقوله از بین بردن حشراتی چون پشه ها و سوسک ها هستیم مخصوصا در فصل تابستان و فصل گرما که حشرات بخاطر سرما از مناطق کوهستانی به سمت مناطق مسکونی بخاطر گرمای موجود آمده و همگی در فکر از بین بردن این حشرات از طریق حشره کش ها هسیتم اما سوال مهم که تقریبا اکثرا پاسخ آن را نمیدانند این است که آیا همگی ما نحوه صحیح استفاده از حشره کش ها را می دانیم ؟ در زیر به جواب این سوال خواهیم پرداخت.

 

حشره کش

 

عوارض استفاده از حشره کش ها

حشره کش ها بخاطر خاصیت کشندگی حشرات از مواد شیمایی خاصی استفاده میکنند و وقتی ما نحوه صحیح استفاده از این محصول را ندانیم ناخودآگاه این مواد حشره کش که در فضا پخش شده توسط ریه های ما انسان ها جذب شه و میتواند خطرات جدی و جبران ناپذیری را به وجود آورد.

از عوارض دیگر و مهم این حشره کش ها برای انسان ها، تشنج ناشی از مواد شیمیایی جذب شده از حشره کش ها، تنگی نفس های خطرناک، حالت تهوع های مکرر و بد تر از همه این ها سرطان بدخیم کبد و ریه می باشد.

استفاده از حشره کش ها برای برخی اقشار جامعه مثل زنان باردار نیز خیلی خطرناک بوده که میتواند آسیب های جدی به جنین وارد کرده و پس از تولد خسارات جبران ناپذیری برای مادر و نوزاد به وجود آورد.

 

چگونه از حشره کش ها به صورت صحیح  استفاده نماییم ؟

نحوه صحیح استفاده از حشره کش ها این چنین باید باشد که اولا تا جای ممکن از کسانی که این کار را به صورت تخصصی انجام میدهند استخدام کرده و آنها انجام بدهند زیرا لباس های تخصصی برای این مورد را استفاده کرده و خودشان به تمامی موارد ایمنی جهت جلوگیری از مضرات شیمایی این حشره کش ها آگاه و عامل و پایبندند.

اما اگر خودتان خواستید که حشره کشی را انجام دهید که اصلا پیشنهاد نمیکنیم بخاطر خسارات جبران ناپذیر آن ، باید لباس ها و ماسک های ایمنی برای آن استفاده کنید و اگر همه حشره کش کاملا مورد استفاده قرار نگرفت مابقی آن را در جای امنی قرار دهید. منظور جایگاه امن برای حشره کش ها محلی است که تحویه ای بسیار قوی داشته که سریعا مواد موجود از حشره کش ها در هوا را بزودی بیرون برده و محل را پاکسازی نماید. همینطور قابل ذکر است که تا حد ممکن از حشره کش هایی استفاده نمایید که مواد تشکیل دهنده آن شیمیایی نبوده که در این صورت جلوگیری بسیار زیادی از خطرات ناشی از آن میکنید .

 

چنانچه شما عزیزان قصد خرید حشره کش تار و مار ، مایع سوسک کش کامن ، اسپری حشره کش اتک و یا سایر محصولات مرتبط را دارید می توانید با آسودگی خاطر از پخش شتابان خرید نمایید .

 

مطالب مشابهکلیه حقوق محفوظ و متعلق به پخش شتابان است. | آندیالند
انصراف
شتابان