به وب سایت ما خوش آمدید

نکات مهم در انتخاب پودر لباسشویی

توسط : Pakhsh Shetaban تاریخ :‌ 2 آذر 1399, 18:30 دسته بندی : وبلاگ

وقتی از پودر لباسشویی صحبت میکنیم یعنی کیفیت و کارایی آن باید در شرایط مختلف آب،اعم از هر درجه حرارتی به درستی و با قدرت بالا، وظیفه پاکسازی البسه را انجام بدهد. پودر های لباسشویی مناسب باید دارای آنزیم های فعالی در جهت پاکسازی لکه ها، ضدعفونی کردن لباس ها و در نهایت خوشبو کنندگی آنها باشند. در ادامه مختصرا و از منظر های مختلفی با یک پودر لباسشویی قدرتمند آشنا میشویم.

 

انتخاب پودر لباسشویی مناسب

 

خواصی که باید یک پودر لباسشویی مناسب داشته باشد

 

پودر های لباسشویی باید بتوانند خواص و موارد زیر را برای شستشوی لباس ها در شرایط شستشوی دستی یا شستشو با ماشین لباسشویی بجا آورند.

* نگهداری رنگ لباس و عدم لطمه با آن تحت هر شرایط حرارتی بالا یا پایین آب

*زنگ نزدن ماشین لباسشویی و عدم رسوب گرفتگی ماشین

*محافظت کامل از الیاف موجود در بافت لباس ها

*پاکسازی انواع چربی موجود بر روی لباس

*پاکسازی کامل لکه ها اعم از لکه های جوهری،لکه های غذایی و...

*قدرت بالا در ضدعفونی کردن

*تولید بوی خوش و قدرت بالای نرم کنندگی

در بالا مواردی مختصر و اما مهم از یک پودر لباسشویی دستی و همینطور ماشینی را به وضوح گفتم که بعضا موارد بالا بر روی بسته بندی پودر های لباسشویی درج شده، از همین رو قبل از خرید حتما ترکیبات و خواص آن ها را به دقت مطالعه کنید.

اما در معرفی پودر لباسشویی همین اندازه باید دانست که تقریبا هر پودر لباسشویی برای یک نوع جنس از البسه ها کاربرد پاک کنندگی و ضدعفونی کننده دارد و همینطور پودر لباسشویی مناسب برای کودکان کاملا متفاوت از پودر مناسب برای البسه بزرگسالان است.

 

انواع شوینده و پودر ماشین های لباسشویی

 

در بخش شستشویی لباس ها با ماشین تقریبا با چندین مورد شوینده برای شستشوی لباس ها با ماشین لباسشویی روبرو میشویم که هر کدام کاربرد های متفاوتی برای خود در شستشوی لباس و محافظت از ماشین لباسشویی دارند که در زیر آنها را نام برده و مختصرا توضیح میدهیم.

1-پودر ماشین لباسشویی : معمولا برای شستشوی لباس ها با لکه های زیاد و همینطور چربی بالا که قدرت ضدعفونی کنندگی بالایی داشته باشند از پودر ماشین لباسشویی مناسب نیز استفاده میشود.

2- صابون های ماشین لباسشویی : اصولا برای شستشوی هر لباسی که لفظ ظریف و با حساسیت بالا را بتوان به آن اطلاق نمود از صابون های لباسشویی در ماشین استفاده میکنیم. لباس هایی مثل لباس زیر، لباس کودک و مخصوصا نوزادان و انواع لباس های از این جنس

3- مایع لباسشویی : گاهی اوقات با لباس هایی طرف هستیم که آنچنان هم کثیف به نظر نمی رسند، اینجا به راحتی میتوان از مایع لباسشویی که برای انواع رنگ های لباس مثل سفید سیاه و ... ساخته و تولید شده است نیز استفاده نمود.

4-قرص های ماشین لباسشویی : اگر با شستشوی لباس های سفید بسیار زیاد سر و کار دارید و همینطور پوست حساس و آلرژی پوستی دارید حتما از قرص های لباسشویی در ماشین خود استفاده نموده چون تقریبا یکی از مهم ترین گزینه های باقیمانده برای این نوع رنگ لباس و این جنس اشخاص با الرژی پوستی به حساب می آید.

 

شما عزیزان جهت خرید انواع شوینده می توانید به بخش شوینده های پخش شتابان مراجعه نمایید .

 

مطالب مشابهکلیه حقوق محفوظ و متعلق به پخش شتابان است. | آندیالند
انصراف
شتابان