به وب سایت ما خوش آمدید

جداکردن پوست تخم مرغ با سه روش ساده

توسط : Pakhsh Shetaban تاریخ :‌ 19 تیر 1397, 18:28 دسته بندی : وبلاگ

جداکردن پوست تخم مرغ با سه روش ساده

tokme morgh

تخم مرغ یک غذای ساده ولی با خواص بالا و با طعمی خوش مزه می باشد امروزه خیلی از غذا ها با تخم مرغ می باشد. اما تخم مرغ آب پز شده یک غذا با خواص بسیار بالایی که دارد  باعث شده طرفدار های زیادی پیدا کند اما خب همه ماجرا خوشمزگی و لذیذ بودن آن نیست تخم مرغ آب پز شده سختثی هایی مثله پوست کندن آن را هم همراه دارد ما در این مطلب به شما عزیزان یاد میدم چگونه بدون هیچگونه سختی پوست های تحم مرغ رو جدا کنید. با پخش شتابان همراه باشید.

جداکردن پوست تخم مرغ با سه روش ساده

 

روش اول جدا کردن پوست تخم مرغ آب پز

اول از همه تخم مرغ  ها را داخل آب یخ قرار داده و سپس تخم مرغ‌ها را از آب یخ خارج کرده و روی یک میز یا سطح سخت با دست عقب و جلو کنید تا تمام سطح پوست تخم مرغ ترک بخورد. سپس از قسمت‌های بزرگ‌تر شروع به لایه‌برداری کنید. می‌توانید این کار را زیر شیر آب سرد نیز انجام دهید.

روش دوم

این روش فوق العاده سرگرم کننده است! برای جدا کردن پوست تخم مرغ یک شیشه در بسته مانند شیشه مربا را کمی آب ریخته و تخم مرغ را داخل آن قرار دهید. در شیشه را بسته و شروع به تکان دادن ظرف کنید. تکان دادن ظرف باعث جدا شدن پوست تخم مرغ و آب داخل شیشه باعث از بین رفتن پوسته‌ها خواهد شد.

روش سوم

برای شروع، تخم مرغ را روی یک سطح سخت قرار دهید. سپس یک قاشق برداشته و با دقت بین پوسته و تخم مرغ وارد کنید. قاشق را آرام بچرخانید تا پوسته کاملا جدا شود.

شما عزیزان میتوانید دیگر مطالب سایت رو در اینجا مشاهده کنید.

 

مطالب مشابهکلیه حقوق محفوظ و متعلق به پخش شتابان است. | آندیالند
انصراف
شتابان