به وب سایت ما خوش آمدید

روش استفاده از محلول لوله بازکن

توسط : Pakhsh Shetaban تاریخ :‌ 10 آبان 1399, 16:19 دسته بندی : وبلاگ

محول های لوله بازکن در اصل نوعی اسید با خاصیت خورندگی یا تجزیه بالای مواد هستند که بر حسب نوع استفاده از قدرت کم یا زیاد برخوردار هستند ؛ همانطور که میدانید اسیدها می توانند به راحتی به پوست و حتی لباس شما آسیب وارد کنند و از این حیس باید در هنگام استفاده برخی نکات را رعایت کنیم .

 

نحوه استفاده از محلول لوله بازکنی

 

روش کلی مصرف این محلول ها به این صورت است که بسته به نوع دستورالعمل استفاده آنها را داخل مجاری فاضلاب می ریزیم و بعد از مدتی مشخص با بازکردن جریان آب لوله را شستشو می دهیم . اگر این محصول در لوله باقی بماند می تواند باعث پوسیدگی لوله های فاضلاب فلزی یا پلاستیکی شود .

 

نکات مهم در زمان مصرف مایع لوله بازکن

1 - در هنگام ریختن محلول بخاری از آن متساعد می شود که برای ریه انسان خطرناک است پس حتما جلوی دهان و بینی خود را بپوشانید .

2 - اگر قطراتی از لوله بازکن به چشم شما وارد شد فورا آنرا زیر آب سرد به مدت 15 تا 20 دقیقه بگیرید و سپس به پزشک مراجعه کنید .

3 - بر اساس نوع لوله از محلول لوله بازکن مناسب استفاده کنید ؛ برخی از آنها برای حمام مناسب است ، بعضی برای سینک آشپزخانه و نمونه ها مخصوص سرویس های بهداشتی ایرانی یا فرنگی هستند .

 

با تمام این موارد پیشگیری بهترین راه است ؛ یعنی سعی کنید با رعایت برخی اصول کمتر یا هیچگاه با گرفتگی لوله مواجه نشوید . اما این اصول چیست ؟

* هیچ وقت اجازه ورود باقی مانده غذاها به داخل دریچه سینک را ندهید .

* سعی کنید هر چند وقت یکبار لوله های فاضلاب را با ریختن آب جوش شستشو دهید .

 

اگر شما نیاز به خرید محلول لوله بازکن دارید می توانید آنرا از طریق پخش شتابان تهیه نمایید

 

مطالب مشابهکلیه حقوق محفوظ و متعلق به پخش شتابان است. | آندیالند
انصراف
شتابان